E-SporGüncel Oyun Haberleri

KMF’DE 20.000 YÜCE ASA JAX HEDİYESİ!

Ekran başındaki izleyiciler KMF heyecanına dahil olup hediye kazanabilecek!

Özet geç: Kış Mevsimi Finalleri boyunca ekran başındaki tüm izleyicilerimiz bu tutkuya katılıp aynı zamanda hediye kazanma fırsatına sahip olacak! LoL hesabını Twitch hesabıyla bağlayarak bilgi yarışmasına katılan ve Kış Mevsimi Finalleri boyunca verdiği doğru cevaplarla ilk 20.000’e girmeyi başaranlar hediye kazanacak.

 

Kısa süre önce Kış Mevsimi Finalleri’nin artık çeyrek finalden başlayarak finale kadar uzayan bir deneyim olduğunu ve bu süreçte yapacağımız bir etkinlikle yayınları Twitch üzerinden takip eden izleyicilerimize bir hediye sunacağımızı belirtmiştik.

Bu etkinlik, Kış Mevsimi Finalleri boyunca gerçekleşecek tüm yayınlardaki bilgi yarışmasıyla olacak. Çoğunlukla espor bazen de LoL’ün geneliyle alakalı olmak üzere soracağımız sorular arasından en çok soruya en hızlı ve en çok doğru yanıtı veren ilk 20.000 kişi Yüce Asa Jax hediyesini kazanacak.

Bu değişikliği yapmamızdaki en önemli rolü KMF’yi ekran başında izleyecek herkese daha iyi bir deneyim sunmak istememiz oynadı. Ayrıca KMF tutkusunu paylaşan daha fazla kişiye ulaşıp onlara da teşekkür etme isteğimiz öne çıktı.

İlk 20.000’e girmek için Kış Mevsimi Finalleri’nin tüm aşamalarında, yani çeyrek final, yarı final, 3.lük maçı ve finalde Twitch sohbet üzerinden sorulacak soruları doğru yanıtlamanız gerekiyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu soruların çoğunluğu espor, bir kısmı da LoL bilgileriyle alakalı olacak, ayrıca “Kim kazanır?” oylamaları da buna dahil olacak. Sıralamada yükselip işi şansa bırakmamak için daha fazla aşamada yer alıp daha fazla soruyu doğru cevaplamanız büyük önem taşıyor.

Çeyrek final, yarı final ve finali kapsayan 3 haftalık süreçte en çok soruya doğru yanıt verip en çok puan toplayan 20.000 kişi arasına girmek için dikkat etmeniz gerekenlere gelince:

  • Bu yarışmaya katılmak için LoL hesabınızı Twitch hesabınızla bağlamanız gerekiyor. Twitch hesabı ve LoL hesabı birbirine bağlı olmayan seyircilerin puanı sayılamayacağı için ödül alma şansı olmayacak.

  • Sorular çeyrek finalden finale uzayan süreçte giderek zorlaşacak. Çeyrek finalde her doğru cevap 2 katı puan getirirken, yarı finalde 3 katı, en zor soruların geleceği finalde ise 5 katı puan kazanacaksınız.

  • Oy kullanımı “1, 2” yazarak değil “Oy 1, Oy 2” gibi normalden biraz daha farklı şekilde olacak. Yanlışlıkla başka bir amaçla yazılan rakamların cevap olarak sayılmasını engellemek adına KMF boyunca bu sistemi kullanacağız.

Son olarak, soruları hızlı cevaplamanın önemli olduğunu da hatırlatalım. İlk 20.000 yarışı çok yakın gider ve eşit puanlar çoğunlukta olursa, sıralamayı belirleyen unsur soruların cevaplanma hızı olacak. Kaçıncı sırada olduğunuzu puan tablosunu yakında açılacak puan durumu sayfasından her pazartesi günü takip edebileceksiniz. Puan durumu sayfası bu cuma açılacak ve sayfanın bağlantısını bu makalede bulabileceksiniz.

Şimdi çeyrek finale kadar LoLespor hesaplarını didik didik edip bilgi toplama ve 7 Nisan’da başlayacak çeyrek final karşılaşmalarını bekleme zamanı! Giderken son kez hatırlatalım: LoL hesabınızı Twitch hesabınıza bağlamayı unutmayın!

KMF’de görüşmek üzere!

Bir Cevap Yazın